گروه خبری خاک اهورایی

اخبار بازاریابان خاک اهورایی


[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] اطلاعیه بسیار مهم برای بازاریابان خاک اهورایی
 تاریخ انتشار: 1397/04/15

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] زمان اهدا جوایز نفیس ویژه فروشندگان برتر خرداد ماه
 تاریخ انتشار: 1397/04/06

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] محاسبه و پرداخت پورسانت خرداد ماه سال 1397
 تاریخ انتشار: 1397/04/02

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] قطع همکاری با بازاریابان غیر فعال
 تاریخ انتشار: 1397/04/01

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] آزادسازی کد ملی افراد از سرور وزارت بازرگانی و شرکتهای بازاریابی شبکه ای
 تاریخ انتشار: 1397/04/01

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] محاسبه و پرداخت پورسانت اردیبهشت ماه سال 1397
 تاریخ انتشار: 1397/03/09

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] زمان اهدا جوایز نفیس ویژه فروشندگان برتر
 تاریخ انتشار: 1397/03/05

[ویژه بازاریابان خاک اهورایی] جوایزی نفیس ویژه فروشندگان برتر
 تاریخ انتشار: 1397/02/26

مصابحه اختصاصی با مدیرعامل شرکت بازاریابان خاک اهورایی در خصوص رفع برخی از ابهامات


اعضا محترم خانواده بزرگ بازاریابان خاک اهورایی

سلام

بدینوسیله و بر اساس پیگیری های بعمل آمده به اطلاع شما عزیزان میرساند که در طی دوماه اخیر سوالات بسیار زیادی در زمینه های مختلف مطرح گردید که باعث سردرگمی برخی از شما عزیزان شد، برآن شدیم جهت رفق این سردرگمی ها بصورت شفاف مطالبی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم، از این رو سوالات شما را با آقای رامبد طاعتی مدیرعامل محترم شرکت بازاریابان خاک اهورایی مطرح کردیم و پاسخ های ایشان را نیز  در همین جا قرار دادیم:

1.    لطفا درخصوص روابط شرکت بازاریابان خاک اهورایی با شرکت شاهسوند کمی برای ما توضیح دهید، شنیده شده در روابط شما مشکلاتی و جود دارد آیا تایید میکنید ؟

 • سوال عجیب و جالبی پرسیدید، مگه قراربود در این روابط مشکلی ایجاد شود؟ از نظر بنده قطعا شرکت شاهسوند با عقبه بیش از نیم قرن بدون مطالعه وارد هیچ معامله ای نمیشود مگر تمام جوانب آن را ببیند، شرکت بازاریابان خاک اهورایی هم طبیعتا به دنبال رشد و ایجاد فضای ایده آل برای بازاریابان خود هست و قطعا کاری انجام نمیدیم و قراردادی نمی بندیم که به ضرر این عزیزان باشد. بنا براین مطمئن باشید این دو شرکت به انتخاب های خود ایمان دارند. شک نکنید همیشه رو به پیشرفت هستیم و شک نکنید هر روز بهتر از روز قبل خواهیم بود. حتی اگر وارد سایت شرکت شاهسوند شوید (Http://www.Shahsavand.com) و برروی لینک فروشگاه کلیک کنید وارد سایت خاک اهورایی می شوید و این خود نشان دهنده چیست؟

2.    گاها برخی از محصولات روی سایت شرکت بازاریابان خاک اهورایی شارژ نمیشد آیا این برخلاف گفته ها نبود که هیچوقت محصول تمام نمی شود؟

 • اینکه محصول شارژ نشد و اینکه گفته شده محصول تمام شده دو بحث جدا گانست، کل محصولاتی که ما از دی ماه سال 1396  تا الان در شرکت ما بفروش رساندیم فقط تولید یک شیفت در یک روز شاهسوند بود. شارژ انبار ما قبلا شارژ 3 انبار مختلف بود یعنی انبار خاک اهورایی، انبار اندیشه شرکت شاهسوند و انبار کارخانه شاهسوند و یکی از این مسائل این بود که انبار اندیشه در اختیار نمایندگی تهران شرکت شاهسوند می باشد و وظیفه پوشش فروشگاه های زنجیره ای را دارد و با توجه به اولویت های نمایندگی تهران باید اول فروشگاه های زنجیره ای طرف قرارداد خود را پوشش میداد، خب همین اتفاق برای انبار کارخانه هم صادق است، متاسفانه روند فروش در شرکت بازاریابی شبکه ای بگونه ای است که نمیتوان مشخص کرد چه مقدار کالا باید دپو داشت. در حال حاضر تصمیم گرفته شد فقط دپو انبار دفتر مرکزی شرکت بازاریابان خاک اهورایی و شعب این شرکت را در اختیار عزیزان بازاریاب قرار دهیم و بر اساس میزان و حجم خرید، آنالیز فروش را جهت ایجاد دپوی لازم در دستور کار قرار دادیم. البته مقرر شد برخی از کالا از سبد کالایی خاک اهورایی به دلیل مشکلاتی که ایجاد میکند حذف شود و کالاهای جدید جایگزین کنیم. بعنوامن مثال مربای شیشه ای یکی از این دسته کالاها می باشد که بدلیل شکسته شدن و آسیب رساندن به بقیه اقلام موقتا تا یافتن روش درست و صحیح از سبد کالایی حذف شد.

3.      در باره شرکت شاهسوند چیزی هست که بخواهید به بقیه اطلاع رسانی کنید ؟

 • بله، در یک جمله در باره محصولات شاهسوند باید بگم محصولات بی نظیر و متنوعی را در اختیار عزیزان بازاریاب قرار دادیم که امید وارم حداکثر استفاده را از این مزیت عالی و رقابتی ببرند. در خصوص مدیران شرکت شاهسوند هم باید بگم دید پدرانه ای که نسبت به این مجموعه و بازاریابان دارند واقعا مثال زدنی و قابل ستایش است. امید وارم با عمل کرد خوب بازاریابان عزیز بتوانیم پاسخ این همه اعتماد و محبت را بدهیم.

4.    از شاهسوند بگذریم برسیم به خود شرکت بازاریابان خاک اهورایی ، در خصوص پلن و طراحان پلن بارها گفته های ضد و نقیض شنیده میشود آیا امکانش هست در این خصوص توضیح دهید؟

 • بله ،پلن درآمد زایی شرکت را شخصا طراحی کرده ام و البته در این خصوص از مشاوره دوستان زیادی هم کمک گرفتم تا بتونم نظرات جمعی را در طراحی پلن درآمد زایی بدون نقص و ایده آل بدست بیاورم.

5.      آیا برنامه ای جهت تغییر طرح درآمد زایی دارید؟

 • در حال حاضر خیر، مگر در دومورد:
 • الزام قانونی که این الزام را فقط کمیته نظارت میتواند برای ما ایجاد کند
 • بهبود بهتر به نفع بازاریابان ، که در صورتیکه هر یک از عزیزان بازاریاب پیشنهاد جهت بهبود طرح درآمد زایی دارند میتوانند آن را با توضیحات کامل جهت بررسی به شرکت بفرستند، در صورتیکه از لحاظ منطقی و قانونی مشکلی نداشته باشد در اتاق فکر با حضور کلیه لگ های شرکت در خصوص آن تصمیم گیری خواهد شد.

6.    در خصوص سایت شرکت هم لطفا توضیحاتی بدید، آیا برای سایت شرکت نیز برنامه ای دارید؟

 • قطعا برنامه های بسیاری در خصوص سایت شرکت داریم، سادگی و راحتی کار اولین برنامه ما در خصوص سایت شرکت می باشد، در این خصوص سایت جدیدی را در دستور کار قراردادیم که در حال حاضر دموی محدود شده آن را میتوانید در آدرس Http://Rosa.LiveDSA.Net  مشاهده نمایید. البته قابل ذکر است سایت فعلی شرکت کاملا عملیاتی بوده و بدون هیچ مشکلی در دسترس عزیزان بازاریاب قراردارد، سایت جدید با امکانات بیشتر در اختیار عزیزان بازاریاب قرار خواهد گرفت.

7.      لطفا برخی از امکاناتی را که در سایت جدید در نظر دارید و زمان آماده شدن آن را ذکر کنید:

 • ببینید در سایت جدید رویکرد مشتری مداری شرکت کاملا مشهود خواهد بود و شرکت راهکار هایی را جهت فالو مشتریان خواهد داشت و در این راستا کاملا پشت بازاریابان خود خواهد بود و دقدقه های بازاریابان خود را کم خواهد کرد. هدف فروش محصولات است وقطعا در این امر با تمام توان به بازاریابان کمک خواهیم کرد.
 • با توجه به اینکه در خصوص آماده سازی سایت می بایست استاندارد های کمیته نظارت و همچنین خدماتی را که در نظر داریم می بایست تجزیه و تحلیل شوند و اینکار نیاز به صرف وقت و هزینه است نمیتوانم در خصوص زمان دقیق در دسترس قرار گرفتن آن قولی بدهیم اما تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهیم داد که خیلی زود این سایت در اختیار عزیزان قرار بگیرد.

8.      گفتیت هدف شرکت شما فروش است آیا در این خصوص روش هایی را پیشنهاد میکنید؟

 • بله ، استفاده از ابزار ها به عزیزان بازاریاب کمک میکند تا میزان فروش خودشان را به راحتی بالا ببرند ابزاری همچون :
 • فروش از طریق تبلیغات کلامی و تیم سازی که اصل بازاریابی شبکه ای می باشد، به نظر بنده هر بازاریاب درصورتیکه کار را جدی گرفته باشد باید نهایتا ظرف 3 الی 4 ماه به درآمد قابل توجهی برسد.
 • شبکه های اجتماعی مثل Instagram و... که در آنها ضمن تبلیغ محصولات و خواص آنها به راحتی میتوانند مشتری جذب کنند.
 • ·  روش های فروش بصورت سمپلینگ، در اینصورت شرکت نیز به بازاریابان خود کمک میکند تا بتوانند با استفاده از تبلیغات بسیار خوب شرکت شاهسوند و استند های آن بصورت منطقه ای فروش خود را بالا ببرند.
 • ·  آخرین روشی هم که میتواند مفید واقع شود روش خرید مصرف شخصی هست که در این روش افرادیکه بنا به هر دلیلی توانایی فروش را ندارند و یا علاقه ای به فروش محصولات ندارند میتوانند جهت برخورداری از این فرصت درآمدی در شرکت ما مشغول به فعالیت شوند.

9.     در خصوص تعداد لگ و نحوه جذب آنها لطفا توضح دهید:

 • ·      در حال حاضر شرکت بازاریابان خاک اهورایی 5 لگ دارد و در حال مذاکره با 2 لگ جدید هم هستیم. لگ بودن، لگ شدن و لگ ماندن در شرکت بازاریابان خاک اهورایی دارای شرایط و قوانین مربوط به خود است و در صورتیکه هر یک از لگ های شرکت نتوانند رهبری تیم خود را به درستی انجام دهد و اعضا مجموعه خود را به درآمد درست برساند با لگ قویتر طبق ضوابط مشخص شده در اتاق فکر ادغام میشود.

10.  آیا امکان شیفت درون سازمانی از طرف شرکت امکانپذیر است؟

 • ·     قطعا خیر، شرکت بازاریابان خاک اهورایی به هیچ عنوان همچین کاری را انجام نخواهد داد. و امید وارم عملکرد تیم های هم بگونه این باشد که همچین مشکلی پیش نیاید. فقط باید بدانند موفقیت تیم خودشان در گرو موفقیت سایر تیم های شرکت هست و این مزیتی است که در طرح درآمد زایی ما به وضوح مشخص است.

11.  آیا این امکان وجود دارد شرکت برای منافع خود لغو کسی را بزند؟

 • ·     اینکه می پرسید منافع خود باید اول یک موضوع به طور واضح و روشن برای شما و عزیزان بازاریاب مشخص کنم، با توجه یه اینکه خروجی طرح درآمد زایی شرکت 40% بصورت کامل و بدون قید و شرط است چه 1 نفر چه هرچند نفر این خروجی از شرکت خارج خواهد شد لذا منطقا همچین کاری به هیچ عنوان توسط شرکت انجام نخواهد شد.
 • ·     اما اگر بپرسید شرکت در چه صورت اقدام به همچین کاری خواهد کرد به شما میگویم آیین نامه انضباطی نحوه برخورد واضع و قاطع شرکت در خصوص برخورد با مختلفین در هر جایگاهی می باشد.

12.  و سخن آخر؟

 • ·     شرکت بازاریابان خاک اهورایی به شعار اصلی خود "باهم برای این وطن" و شعار هدف دار خود " ما مفهومی متفاوت از بازاریابی شبکه ای را در این خاک می پرورانیم " بطور کامل پایبند است و اخلاقیات و انسانیت را همانطور که شایسته جوانان این خاک است سرلوحه خود قرارداده.
 • ·     ما ( شرکت بازاریابان خاک اهورایی و شرکت شاهسوند ) بهترین محصولات را از نظر کیفیت و قیمت و بهترین طرح بی قید و شرط درآمد زایی در اختیار همه عزیزان قرارداده ایم و همواره جهت بهبود وضعیت در تلاشیم امیدوارم که همه شما عزیزان نیز در این راه استوار و مقتدرانه قدم بردارید و خیلی زود شاهد رشد و شکوفایی شما عزیزان در این عرصه باشیم.
 • و در آخر هم برای تمام بازاریابان عزیز و تمامی شماهایی که خالصانه جهت بهبود شرایط بیش از پیش تلاش میکنید تشکر و قدردانی میکنم.

 

با تشکر واحد روابط عمومی شرکت بازاریابان خاک اهورایی