شرح خبر

راه اندازی بخش های جدید
عمومی ( 1399/09/25 )

در شرکت بازاریابان خاک اهورایی همیشه باید منتظر خبرهای جدیدی در زمینه IT باشید و این امری عادی در این شرکت می باشد زیرا نتورک مارکتینگ یک تجارت آنلاین می باشد و اصلی ترین ابزار آن ابزار های IT می باشد.

از این رو شرکت بازاریابان خاک اهورایی در نظر دارد با در اختیار قرار دادن ابزاری نوین و فوق العاده گام های موثری را در این مهم بردارد.

راه اندازی بخش های زیر: 

 

مدیریت شماره حساب:

در این بخش که در بخش کنترل پنل و در منوی پروفایل قرار گرفته شده شما عزیزان میتوانید شماره حساب های خود را مدیریت کنید.

توجه داشته باشید شماره حساب شما جهت واریز پورسانت دریافتی شما استفاده خواهد شد و می بایست بنام شما باشد.

درحال حاضر شرکت بازاریابان خاک اهورایی فقط از حساب های بانک ملت پشتیبانی میکند و لذا شما عزیزان می بایست فقط شماره حساب بانک ملت خود را وارد کنید (از وارد کردن شماره کارت، شماره شبا و شماره سایر حساب ها خود داری بفرمایید و حتما شماره حساب خود را با اعداد انگلیسی وارد کنید).

جهت ورود به این بخش میتوانید پس از ورود به جایگاه خود اینجا کلیک کنید.

 

مدیریت لیست:

لیست نویسی و پیگیری لیست ها یکی از دغدغه های نتورکر ها می باشد، از این رو شرکت بازاریابان خاک اهورایی سیستمی را تهیه کرده که شما عزیزان میتوانید لیست خود را در آن وارد کنید توجه داشته باشید که این لیست در اختیار بالادستی ها جهت پیگیری قرار خواهد گرفت و همچنین توسط رزابات هم پیگیری خواهد شد.

چنان چه لیست دارای سیرکل مشترک باشد به شما اطلاع رسانی خواهد گردید، و همچنین درصورت ورود هریک از افراد مشخص شده در لیست مشخص خواهد شد.

امیدواریم این اندیشه نو بتواند راهی برای پیشرفت شما عزیزان باشد.

 

مدیریت اهداف:

اهداف و نوشتن لیست هدف همیشه یکی از راه های بسیاز جذاب و امیدبخش به جهت پیشبرد و ارتقا سطح زندگی می باشد، انسان با هدف و آرزو زندگی میکند، حتی خداوند هم از آفرینش ما هدف و نگرشی داشته است.

در شرکت بازاریابی شبکه به جهت ارتقاع کیفیت زندگی و حفظ و تحکیم بنیان خانواده تلاش میشود تا با کسب روزی حلال به این مهم دست پیدا کنیم. لذا با توجه به اینکه موضوع بخشی جهت یاد داشت و ایجاد اهداف با پایه مالی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده و این بخش صرفا یک بخش انگیزشی می باشد که بصورت مداوم به شما یادآوری میکند یه به دنبال چه هستید.