اطلاعات محصولی
LiveDSA
11349# تکی
قیمت:3,800,000
موجودی:6,997
امتیاز:1.1

محصولات مشابه
بارکد محصول
پروانه ساخت: -

مدت زمان مصرف:0 روز

پک دمنوش لاغری دکتر نیچر ترکیبی از گیاهان موثر در لاغری است که به افراد برای کاهش وزن کمک میکند، این پک با گردآوری انواع گیاهان مفید و موثر در لاغری و تناسب اندام به دست آمده است که از جنبه های مختلف به سلامت و رسیدن به تناسب اندام کمک میکند.گیاهان به کار رفته در این پک از گیاهان با بالاترین کیفیت است، مجموعه ی دمنوش هایی که در این پک قرار گرفته اند گرین منتا، میکس بری، گرین وربنا، گرین رزا میباشند که هر کدام از دمنوش ها به طریقی به روند لاغری منجر میشوند.

دمنوش گرین منتا چیست و چگونه به روند کاهش وزن کمک میکند؟

دمنوش گرین منتا گیاه نعنا فلفلی است که در ترکیبات کاهش وزن موثر و کاربردی است، نعنا فلفلی حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که به سلامت فرد کمک میکند و با رفع مشکلات گوارشی و تسکین التهاب معده و کاهش نفخ  در رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن اثر میگذارد. نعنا فلفلی سطح چربی و کلسترول خون را کاهش میدهد و به سلامت فرد کمک میکند.

دمنوش میکس بری چیست و چه خواص لاغری ای دارد؟

در طی فرایند لاغری و از دست دادن وزن، بدن به ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارد تا خود را تقویت کند، دمنوش میکس بری ترکیبی است از بلوبری، کرن بری، بیلبری، باربری و ... که حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. علاوه بر تقویت بدن این ترکیب ضد انگل، ضد باکتری میباشد و خاصیت پاک کنندگی و تصفیه خون را دارد، در بهبود یبوست موثر است و به کاهش چربی خون کمک میکند.

کرن بری به بهبود مشکلات معده از جمله ترش کردن و رفلاکس معده کمک میکند و حاوی ویتامین C و فلانوئید میباشد.

بلوبری سرشار از آنتی اکسیدان است، منجر به کاهش کلسترول و از بین رفتن چربی های شکمی میشود ، بلوبری در فرایند لاغری میتواند کمک کننده باشد و در طی فرایند لاغری از افتادگی و شل شدن پوست جلوگیری میکند.

دمنوش گرین وربنا چیست و چگونه به لاغری کمک میکند؟

دمنوش گرین وربنا دمنوش به لیمو است که خاصیت آرام بخشی و تقویت کننده اعصاب دارد، این گیاه برای افرادی که دچار  پرخوری عصبی هستند بسیار موثر و مفید است، به لیمو علاوه بر اینکه تقویت کننده اعصاب است منجر به کنترل اشتها و افزایش متابولیسم بدن میشود، به لیمو برای سلامت کبد مفید است و با کاهش چربی ها علاوه بر لاغری به کاهش احتمال ابتلا به بیماری کبد چرب کمک میکند.

دمنوش گرین رزا چیست و چه خواصی در کاهش وزن دارد؟

دمنوش گرین رزا ترکیبی است از چای سبز، زیره، سنا و گل محمدی. ترکیبات این گیاهان اثر بسیاری بر لاغری و کاهش وزن دارند، ترکیب این گیاهان بهبود دهنده ی اختلالات معده ، زخم معده و یبوست میباشد، همچنین باعث افزایش سوخت و ساز بدن و  از بین بردن چربی ها میشوند.

پک دمنوش لاغری دکتر نیچر حاوی چیست؟

۳۰ عدد تی بگ حاوی گرین منتا

۳۰ عدد تی بگ حاوی میکس بری 

۳۰ عدد تی بگ حاوی گرین وربنا

۳۰ عدد تی بگ حاوی گرین رزا

جنس تی بگ: مثلثی ابریشم گونه

طریقه مصرف این چای لاغری: مصرف کننده میتواند به سلیقه ی خود دمنوش لاغری را در زمان های مختلف مصرف کند. روش پیشنهادی  صرفا جهت نتیجه گیری بهتر میباشد و جنبه ی درمانی ندارد.

روش پیشنهادی مصرف چای لاغری: مجموعا به تعداد ۱۲۰ تی بگ در پک قرار داده شده که پیشنهاد میشود روزی ۴ تی بگ و در یک ماه مصرف گردد. در طول یک ماه، هر روز یک دمنوش گرین رزا بعد از صبحانه ، یک دمنوش گرین منتا قبل از ناهار، یک دمنوش میکس بری بعد از ناهار و یک دمنوش وربنا قبل از شام مصرف گردد.

نحوه آماده کردن دمنوش: یک عدد تی بگ را در یک فنجان آب که از جوش افتاده قرار داده چند دقیقه زمان بدهید تا دم بکشد دمنوش آماده است. برای ایجاد طعم شیرین تر به جای قند که منجر به اضافه وزن میشود می توانید به دمنوش خود  شیرین کننده طبیعی استویا که فاقد کالری است اضافه کنید.

دارای سیب سلامت از سازمان غذا و دارو

مصرف دمنوش لاغری برای بانوان باردار و کودکان با احتیاط  و مشورت پزشک صورت گیرد.