شرح خبر

خبر فوری - اطلاعیه بسیار مهم
عمومی ( 1400/09/09 )

اعضا محترم خانواده بزرگ بازاریابان خاک اهورایی

سلام؛
احتراما بدینوسیله به اطلاع تیم تحت سرپرستی آقای امیر حافظ می‌رساند با توجه گزارشات اعلامی از سوی بازاریابان و بازرسی های انجام شده تخلفات متعددی در این تيم صورت گرفته است  لذا طبق دستور العمل های قانونی و قوانین داخلی  و کسب اجازه از مدیر عامل محترم شرکت بازاریابان خاک اهورایی مقرر گردید ضمن عودت کلیه خرید ها و لغو جایگاه افراد غیر مجاز ، اشخاصی که باعث اغواگری و فریب بازاریابان محترم شده اند به کمیته نظارت معرفی گردند.
در ذیل به برخی از عناوین تخلفات صورت گرفته در این تیم اشاره میگردد:

جذب بازاریاب زیر 18 سال و ورود اطلاعات اشتباه در سایت شرکت. (تغییر تاریخ تولد)
پیشنهاد رمز ارز و درآمد های میلیونی جهت جهت جذب بازاریاب.(جذب بازاریاب از طریق روش های غیرمجاز)
اغفال بازاریابان زیر مجموعه خود جهت ثبت ورودی بدون کسب اجازه و آموزش (جهت بالابردن پورسانت خود).
دعوت از مجموعه جهت فعالیت در سیستم یهودی وای کینگ و فعالیت بصورت موازی در هر دو سیستم .(کسب درآمد غیرقانونی و سواستفاده از جایگاه خود).
دریافت محصولات مجموعه توسط لیدرها و عدم تحویل محصول به بازاریابان مربوطه (جهت خراب کردن وجهه شرکت).

طبق توافقات صورت گرفته ، اسامی افرادی که مبلغ شرکت های غیر قانونی هستند در اختیار کمیته محترم نظارت قرار خواهد گرفت تا برخورد قانونی لازم با آنان صورت پذیرد.
از این رو کلیه اعضای تیم فوق الذکر می بایست ضمن ورود به جایگاه خود مدارک خواسته شده ( در صفحه داشبورد ) را نهایتا تا آخر ماه جاری ( آذر ۱۴۰۰ ) به آدرس ایمیل شرکت ارسال کنند.

در انتها خاطر نشان میگردد شرکت بازاریابان خاک اهورایی جهت صیانت از حق و حقوق کامل اعضا محترم خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. لذا از همه اعضا عزیزی که تمایل دارند در شناسایی و پیگیری افراد متخلف ما را همراهی نمایندخواهشمندیم وارد بخش تیکت شوند و مسائل خود را در اختیار تیم بازرسی قرار دهند. توجه داشته باشید اطلاعات دریافتی از شما بصورت کاملا محرمانه خواهد بود و صرفا در اختیار مسئولین ذیصلاح قانونی قرار خواهد گرفت.

آدرس ایمیل بازرسی:
Observer@LiveDSA.Net